Чиновники чекають Дня дурня

Попередимо одразу - заголовок не має на меті когось образити. Поясню, у чому річ.

 

Держслужбовці України зобов`язані оприлюднювати на офіційних сайтах своїх служб і відомств декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру. Ця вимога поширюється й на Чутівський район. Проте ні на сайті райдержадміністрації, ні на сайті районної ради я не знайшов декларацій за минулий, 2014 рік. У відкритому доступі лише дані за 2013 рік, і то переважно на сайті райради.

Оскільки влада у нас має бути відкрита перед громадськістю, 6 березня я надіслав інформаційні запити і до РДА, і до райради. У перших попросив декларації Сергія Апряткіна (займає посаду першого заступника голови райадміністрації), Тетяни Данільченко (заступник голови РДА) та Людмили Мартиненко (керівник апарату РДА). У других - декларацію Віктора Калаура, заступника голови райради. Прізвища і посади брались не за алфавітом, як хтось може подумати, а за керівницькими повноваженнями.

 

Чесно кажучи, на оперативність не сподівався зовсім. Знаю я цих чиновників :)

 

Одначе перша відповідь - від Чутівської райради - надійшла вже у перший робочий день після святкових вихідних - 10 березня. Наступного дня відповіла Чутівська райадміністрація. Основна думка обох послань: декларацій чиновники ще не подали, бо за законодавством мають це зробити до 1 квітня.

 

"Інформація буде надана при її надходженні", - пообіцяла канцелярія.

 

Лишається лише здогадуватись, чому керівники РДА і РР відкладають процедуру на останні дні перед Днем сміху (чи Днем дурня, кому як більше подобається).

0 Comments