Платити за роботу в районі готові 1400 гривень

 

Ми проаналізували дані про Чутівський районний центр зайнятості щодо кількості та якості безробітних, а також визначили найпопулярніші вакансії у місцевих роботодавців.

 

Отже, на кінець лютого 2015 року на обліку РЦЗ перебувало 762 офіційно зареєстрованих безробітних. Кожний четвертий із них – представники найпростіших професій, що, власне, не дивує зовсім. Дивує інше: за кількістю не працевлаштованих професіоналів (усього 14) Чутівщина займає останнє місце в області.

 

Зазначимо, що із загальної кількості державну допомогу отримувало 626 людей. При цьому середній розмір цієї допомоги склав 1030 грн (дані за січень-лютий). Менше отримують лише у Пирятинському (990 грн) та Гребінківському (1016 грн) районах…

 

Що стосується вакансій, які пропонуються роботодавцями Чутівського району через місцевий центр зайнятості, то найпопулярнішими є продавець продовольчих або непродовольчих товарів. За останній тиждень шукали також повара, водія на КамАЗ, формувальника сиру, лаборанта, тракториста та комірника (рос. «кладовщик») – усі вакансії для людей з ПТУшною освітою та з обіцянкою платити від 1400 (переважно) до 1700 гривень щомісяця.

 

Зазначимо, що мінімальна зарплата складає нині в Україні 1218 грн. Тобто потенційним робітникам «золотих гір» у Чутовому офіційно не обіцяють.#Чутово #вакансії #робота #зарплата