«Чапаєвського вбивцю» в міліцію приводив батько

 

Прояснились ще деякі подробиці розслідування вбивства Даші Яковцової, яку знайшли мертвою вранці 15 лютого.

Як виявилося, 17-річний Толя Марюха, якого оголосили у міжнародний розшук, був на обліку в міліції із-за побиття школяра, а також фігурував у справі про крадіжку скутера. Анатолія міліція могла затримати ще 15-го, коли батько привів хлопця в міліцію з упевненістю, що вбивав не його син. Не затримали.

- Хлопець неповнолітній, - виправдовуються у Полтавській обласній міліції. - Затримати можна лише зі 100%-ою доказовою базою й лише за рішенням суду. Зараз всі докази зібрані, злочин розкритий. Залишилося тільки знайти підозрюваного.

Знайти Анатолія тепер буде дуже складно. Після візиту в міліцію сім’я Марюхів (батьки й четверо дітей) зникла. Їх затримали при спробі виїхати в Росію, але 17-річного хлопця з ними не було. Ймовірніше за все, що він уже встиг перетнути кордон.

- У міліції нам сказали, що він головний підозрюваний. Як тоді відпустили? – дивується рідна сестра загиблої, Ніна. - Знаряддя вбивства, цеглину, місцеві хлопці знайшли через три дні. Тільки тоді міліція привезла пошукового собаку. Той привів прямо до дверей Марюхів. Ходять чутки, що Толік був не сам. Свідки, які були на першому обшуку в них удома, казали, що в машині батька знайшли Дашину кров…

За матеріалами http://gazeta.ua#убивство #Чапаєво #міліція #розшук