17.09.2015

З магазину виносили ковбасу


Оперативники Чутівського райвідділу міліції викрили 56-річну чутянку, яка, за даними правоохоронців, багаторазово виносила з місцевого супермаркету неоплачений товар. Зловмисниця не врахувала, що у магазині встановлені відеокамери спостереження.

 

- На записах видно, як жінка ховає під одяг продукти харчування (ковбасу, солодощі, сир, каву та інше) та сміливо йде до виходу, - розповіли у прес-службі УМВСУ в Полтавській області. - Правоохоронці провели ряд слідчих дій і вилучили значну частину викрадених товарів. На даний момент доведена причетність жіночки до трьох крадіжок. Власнику магазина вона завдала збитків на суму близько тисячі гривень.

 

Паралельно вияснилось, що підозрювану вже можна вважати серійною зловмисницею. Адже вона вже притягувалась раніше до кримінальної відповідальності за крадіжки з того самого магазину.

 

"Свіже" кримінальне провадження відкрите за статтею "крадіжка, вчинена повторно". Якщо провину чутянки доведуть, сусіди побачать її лише через п`ять років.

 

Зазначимо, що супермаркетів у Чутовому два: "Орхідея" і "Фора".

Фото - http://static.panoramio.com
Фото - http://static.panoramio.com

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Олександр Чорний (Thursday, 08 October 2015 11:42)

    "Довести" щось може тільки суд! Навіть в Україні це ще формально так . Юрію, поправте статтю будь-ласка! З хахлосрачем треба бути безжальним скрізь і завжди.

  • #2

    Юрец (Thursday, 08 October 2015 14:07)

    Думаю, міліція має на увазі "зібрали звинувачувальні документи для передачі в суд". Можливо, це на відео видно )))))