18.09.2015

Об`їзна автодорога стає реальнішою


Згідно з проектною документацією, яка готова на три чверті, нова автотраса завертатиме направо перед постом ДАІ (якщо рухатись з Харкова до Полтави), двічі перетинатиме річку Коломак і повертатиметься на М-03 в районі села Новофедорівка.


Служба автомобільних доріг у Полтавській області оприлюднила чергову документацію щодо спільного із Світовим банком інвестиційного проекту «Покращення автошляхів та безпеки руху» на ділянці Полтава - Валки автодороги Київ - Харків - Довжанський (М03). Якщо раніше все було абстрактно, то тепер з`явились майбутні напрямки обходу та точки його примикання до київської траси з точністю до метра.

 

- Дорога в обхід міста Чутове бере початок на км 383+864 автомобільної магістралі М-03 і закінчується на км 395+064, - сказано в документах. - Розглядаються дві альтернативи: дорога через сільськогосподарські поля або через Чутове. Швидше за все, буде обрано першу альтернативу, яку ми й розглядаємо.


Відомо, що проект нової дороги, який готує ДП «УКРДОРІНВЕСТ», готовий уже на 74 %. Зокрема, планується побудувати два мости через річку Коломак довжиною 73 метри кожен, і три шляхопроводи.


Раніше ми прогнозували, що обхідна ділянка київської траси пройде з південного боку. Схоже, ми помилялись.


Схематично майбутня дорога виглядає отак (фото служби автодоріг у Полтавській області):

Чутового стосується ділянка номер 3.4
Чутового стосується ділянка номер 3.4

 

Зазначимо, що 395-й кілометр траси - це місце, де розташовується пост ДАІ "Чутово". Це означає, що початок об`їзної дороги з боку Харкова почнеться за 64 метри від даішників.

 

Місце, де, згідно документу, автотраса повернеться на пряму, - район села Новофедорівка. Там уже зараз є асфальтована дорога, але її збираються розширити до чотирьох смуг руху.


Ознайомитись із документом можна отут.

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Олександр Чорний (Saturday, 19 September 2015 11:51)

  Суперечлива ідея... Суперечлива саме у тому вигляді, в якому проштовхується. По-перше, "радість" рівнянцям гарантована, а там і так періодично блокували дорогу в захопленні від зерновозів. Той же старий місток там і лишиться, тільки з внутрішньорайонного набуде значення трансєвропейського транспортного коридору. Вже важко стримати нервовий сміх... Все ж, думаю, будівництво буде заморожене ще на довгі роки. І, мабуть, слава Богу, бо там явне втюхування мало- а то й зовсім непотрібних інженерних споруд типу "міст". З таким плануванням і до космодрому на дорозі недалеко.

 • #2

  Юрєц (Saturday, 19 September 2015 13:46)

  Думаю, грошей однаково не знайдуть )))))))

 • #3

  Олександр Чорний (Friday, 02 October 2015 10:03)

  Хазяї фірм-підрядників з голоду вже пухнуть. Тре спасать! Україна - будь свідома!!!