21.12.2015

Чутянин докурився до смерті

 

50-річний Олександр Чубенко з вулиці Жовтневої загинув від загоряння власного будинку. Скоріше за все, чутянин напився спиртних напоїв і закурив у ліжку. Пожежа спалахнула 19 грудня об одинадцятій вечора в будинку № 49, який географічно розташований між магазинами «Наталі» та «Шлях».

Вогонь палав більше двох годин, поки його не помітили сусіди й не викликали пожежників. Ті приїхали гасити вогонь і знайшли у хаті тіло господаря - уже без ознак життя.

 

- За попередніми даними, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем при палінні в ліжку 50-річного господаря, - повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області. - Вогнем було знищено покрівлю на площі 20 м², перекриття на площі 10 м², двоє міжкімнатних дверей, чотири вікна, облицювання стін та стелі, пошкоджено газову плиту та газовий лічильник. Вогнеборці не допустили розповсюдження вогню на два розташовані поряд житлові будинки.

Пожежа фактично знищила хату. Фото ГУ ДСНСУ
Пожежа фактично знищила хату. Фото ГУ ДСНСУ

Пожежу локалізували о 3:20, а ліквідували - о 7:00. Через сильне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання.

 

Відомо, що 50 років загиблому «стукнуло» нещодавно (18 листопада). Останнім часом він жив сам (дружина його покинула) і часто зловживав алкоголем.

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Олександр Чорний (Friday, 15 January 2016 09:30)

    Кваліфікація наших недорятувальників така. Ні врятувати, ні з вогнем впоратись. Що там можна було всю ніч вовтузитись? Писульки писати, щоб сотню літрів пального злити?

  • #2

    Виктор Иванович (Friday, 15 January 2016 10:43)

    Более того, вскоре после того как они потушили соседи снова видели дым на месте пожарища )))))))