20.12.2016

Поліція спіймала вирубувача посадки

 

У лісосмузі поблизу села Щасливе (колишнє Червоне) чиновники райдержадміністрації спільно зі співробітниками місцевої поліції виявили 30-річного мешканця Чутівського району, який незаконно пиляв клени.

 

Вирубка була знайдена під час спільного рейду на території Таверівської сільської ради.

 

"Під час огляду місця події виявлено незаконно порубані дерева, а саме їх розпиляні на частини стовбури загальним об’ємом близько 15-ти кубічних метрів. Поруч дві бензопили "Стартекс" і пластикова каністра із пальним. Неподалік був помічений 30-річний житель району, який був доставлений до відділу для дачі пояснень та встановлення можливої причетності до незаконної порубки дерев", - повідомив керівник поліції Андрій Шацький.

За даними Головного управління Нацполіції у Полтавській області, йдеться про чотири десятки кленів зі стовбурами різного діаметру.

 

Кримінальне провадження відкрито за статтею "Незаконна порубка лісу". Якщо слідчі доведуть провину 30-річного затриманого, він може опинитись за гратами на три роки.

 

Це вже далеко не перший випадок, коли мешканців Чутівського району ловили під час незаконної вирубки дерев. Так, у жовтні в лісосмузі біля села Сторожеве поліція затримала двох чоловік, які спиляли і намагались вивезти близько двох кубометрів деревини.

Write a comment

Comments: 0