9.10.2015

Про місце у райраді мріє 161 кандидат


Визначились усі партії та їх представники, які поборяться за право увійти у число 30 депутатів Чутівської районної ради. Нагадаємо, що місцеві вибори призначені на 25 жовтня.


Згідно інформації, оприлюдненої Центральною виборчою комісією України, у багатомандатному виборчому окрузі зареєстровано 11 партій: Аграрна партія України (10 кандидатів у списку), "Блок Петра Порошенка "Солідарність" (27), "Відродження" (6), Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (27), "Нова держава" (8), "Опозиційний блок" (12), "Партія простих людей Сергія Капліна" (23), "Рідне місто" (27), "Совість України" (5), "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" (10) та Радикальна партія Олега Ляшка (6).


Судячи з кількості претендентів, у перемогу найбільше вірять у "Солідарності", "Батьківщині" та "Рідному місті" - по 27 кандидатів.


З повним списком усіх кандидатів і їх короткою характеристикою можна ознайомитись тут. Зазначимо лише, що у райраду націлились і відомі у Чутовому люди.


Зокрема, у списку "Солідарності" записані нинішній голова Чутівської райдержадміністрації Сергій Апряткін, його перший заступник у РДА Руслан Сітайло та звичайний заступник Апряткіна, Тетяна Данільченко.


Є й інші цікаві речі. Так, у райраду Чутівщини навіщось "мітить" виконуюча обов`язки начальника Управління державного кадастру у місті Полтава Алла Косик, яка й проживає у місті Полтава. Її можна знайти у списках партії "Рідне місто".


Наймолодшим кандидатом у депутати райради є 22-річний Олександр Бабарика, який проживає у Полтаві і представляє партію "Совість України".


Найстарший - Леонід Серяков із партії "Нова держава". Йому виповнилося 67 років.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Олександр Чорний (Friday, 16 October 2015 10:20)

    Не можу втриматись, щоб не засвідчити, що цього разу в кандидатах з'явилися і прості люди. Зокрема, мова йде про таку собі Марину Рябокінь, яка знаменита своєю "діяльністю" у ЦРЛ. При цьому вона ж ще й офіційна дружина ще більш знаменитого начальника відділення ДАЇ Чутівського району Олега Рябоконя (на щастя вже колишнього) відомого своїми кримінальними справами, деякі з яких не завершені досі. Ткі от непрості справи "простих" людей". З такими "простими" всі інші люди, дивись, будуть оголошені "найпростішими". Бидлом, якщо називати речі своїми іменами...