21.10.2016

В районі створять аграрний комплекс

 

В межах Гряківської селищної ради Чутівського району збираються перебудувати наявні там об`єкти на сільськогосподарський комплекс загальною площею 7,67 гектарів.

 

Про це повідомляє "Останній бастіон" з посиланням на інформацію, озвучену під час архітектурно-містобудівної ради при Полтавській облдержадміністрації.

 

Представники Чутіської райдержадміністрації пояснили, що детальний план території земельної ділянки за межами населених пунктів розроблено ФОП Плахтюк на замовлення самої Чутівської РДА.

 

Його метою є "утворення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції та параметрів забудови, визначення містобудівних умов та обмежень".

 

"Передбачається використання території як господарського двору сільськогосподарського підприємства, - пояснив представник компанії-проектувальника Дмитро Плахта. - На земельній ділянці пропонується збереження усієї існуючої забудови з виділенням функціональних зон для забезпечення ефективного функціонування".

 

Проектом також передбачено індивідуальне водопостачання (від свердловини) та під`єднання каналізації до місцевих очисних споруд.

 

Відкриті джерела свідчать про те, що 33-річний Сергій Плахтюк зареєстрований у місті Зінькові Полтавської області. Його спеціалізація як підприємця - проектування будівель і споруд, містобудівна документація, технічна інвентаризація, інженерні вишукування для будівництва.

 

Нещодавно на сайтах вакансій була розміщена вакансія для ФОП Плахтюк: інженер з технічній інвентаризації нерухомого майна. Станом на сьогодні вакансія закрита.