15.10.2016

Чутівському суду не вистачає суддів з повноваженнями

 

Із чотирьох суддів, які мають бути за штатним розписом, у Чутівському районному суді Полтавської області працює лише три. При цьому повноваження здійснювати правосуддя мають лише двоє з них.

 

Такі дані станом на 12 жовтня 2016 року озвучила Вища кваліфікаційна комісія суддів України.

 

Зазначається, що під "мають повноваження" не потрапили ті судді, у яких закінчився п`ятирічний термін повноважень, вік яких досяг граничного, 65-річного, та ті, хто не склав присягу судді.

 

Таким чином, Чутівський райсуд укомплектований фактично на 50%.

 

Прізвище судді, якого не вважають повноцінним працівником Феміди, у повідомленні не вказується. Як і причину, чому він не має права для повноцінної роботи.

 

Тим часом 24 вересня 2016 року указом президента України Петра Порошенка суддею Чутівського суду призначена Олена Ігоревна Михайлюк. На посаду судді зарахована 11 жовтня.

 

За даними з офіційного сайту Чутівського районного суду Полтавської області головою є Андрій Антонов, а рядовими суддями - згадана вже Михайлюк і Яна Ланна.

 

Між тим судові засідання ведуть поки що лише двоє: Ланна й Антонов.

 

Станом на 4 жовтня у суді є ще одна вакансія судді.

Чутівський райсуд. Фото: ct.pl.court.gov.ua
Чутівський райсуд. Фото: ct.pl.court.gov.ua

Write a comment

Comments: 6
 • #1

  Олександр Чорний (Thursday, 10 November 2016 19:06)

  "Голова" цього вашого "суду", так би мовити "суддя" Антонов - банальний аліментник і двоєженець... Наскільки мені відомо, досі перебуває стороною-відповідачем у справі щодо встановлення батьківства і стягнення матеріальної допомоги на користь матері, яка одна ростить непотрібну йому дитину.

 • #2

  Юра (Thursday, 10 November 2016 22:09)

  А в якому суді слухають справу Антонова?

 • #3

  Олександр Чорний (Friday, 11 November 2016 10:32)

  Якийсь з судів міста Полтави. Конкретно не можу сказати, який саме. І можливо, що рішення у тій справі вже було, бо цій історії вже не менше року, чи й півтора.

 • #4

  Антоніна (Saturday, 24 December 2016 08:55)

  Яке це має відношення до роботи суду?

 • #5

  Володимир (Sunday, 25 December 2016 12:35)

  Пряме відношення. Чутово- це велике село, де знають про кожного дуже багато. Чи можно довіряти судді, який має репутацію з" душком"? Які він може виносоти рішення по справах, якщо свою дитину він визнав тільки після проведення генетичної експертизи?

 • #6

  Олександр Чорний (Saturday, 08 July 2017 12:19)

  Правильно було так:
  "Яке відношення має Антонов до суду".