4.04.2015

Апряткін уже не виконуючий обов`язки

 

Його нарешті затвердили головою Чутівської районної державної адміністрації. До цього Сергій Михайлович займав посаду першого заступника голови РДА і фактично керував усією районною структурою.

 

Офіційно на новій посаді Апряткін представлений 2 квітня. Для участі у цьому заході до Чутового приїхали перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло і народний депутат Андрій Река, якого обирала у парламент у тому числі й Чутівщина.

фото - офіційний сайт Чутівської РДА
фото - офіційний сайт Чутівської РДА

Зазначимо, що перед призначенням Апряткін дав згоду пройти перевірку в рамках "Закону про очищення влади", тобто про люстрацію. І надав свою декларацію про доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2014 рік.

 

Згідно документу, за минулий рік новопризначений чиновник заробив майже 73 тисячі гривнів, а члени його сім`ї (вказані дружина та син) - ще 30 тисяч. Все це, окрім кількох сотень - заробітна платня.

 

Голова РДА має у Чутово земельну ділянку (2370 га), власний будинок (48,8 кв. м.), гараж (24,1 кв. м.) та невказаний об`єкт нерухомості площею 63,2 кв. м. Десь у Чутівському районі у декларанта є також квартира на 16,6 "квадратів".

 

На членів сім`ї записані земельна ділянка та квартира. У тому ж Чутово.

 

У 2014 році Апряткін віддав понад 14 тис. грн. кредитів.

 

Довідка:

 

Апряткін Сергій Михайлович народився 3 липня 1981 року в с. Антонівка Луцького району Волинської області.

Освіта вища. Закінчив три вузи:

у 2007 році - Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Електричні системи і мережі», кваліфікація інженер-електрик,

у 2009 році - Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація спеціаліст з фінансів,

у 2012 році - Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація магістр державного управління.

Трудова діяльність: страховий агент, потім працював у відділі фінансового управління Чутівської РДА. Перший заступник голови РДА - з квітня-2014.

Загальний трудовий стаж - 14 років, на держслужбі - 11 років.

Одружений, виховує сина.


#декларація #доходи #райдержадміністрація #Чутово