15.04.2015

На турнірі з міні-футболу чутяни стали третіми

 

На минулих вихідних завершився традиційний уже Кубок району з міні-футболу на призи газети "Сільські новини". Команду "Молодь" з райцентру обігнали представники Таверівки й Артемівки. Ще одна чутівська команда - "Барса" - теж зайняла третє місце, але з кінця турнірної таблиці.

 

Дві чутівські команди як розпочали турнір з різними результатами ("Молодь" обіграла "Барсу" з рахунком 5:1), так і тримались на протилежних кінцях таблиці. "Молодь" взагалі до останнього туру претендувала на перемогу в Кубку, але не змогла обіграти своїх головних конкурентів: нічия з "Нікою" (1:1) і поразка від "Арсенала" (0:2).

 

Отже, призерами Кубка стали:

"золото" - "Ніка" (Таверівка);

"срібло" - "Арсенал" (Артемівка);
"бронза" - "Молодь" (Чутове).

 

Таким чином, "Молодь" повторила своє минулорічне досягнення. На Кубку "Сільських новин" 2014 року команда теж зайняла третє місце.

 

Симпатиків чутівської команди втішить той факт, що "Молодь" піднялась за результативністю на друге місце (забито 32 голи), а за кількістю пропущених (9 м`ячів) розділила лаври з переможцем турніру.

Що стосується міні-футбольного фарм-клубу "Молоді" - "Барси", - то на Кубку вона обійшла лише "Гранд" із Сторожового та "Харчовик" з Артемівки. Чутівська команда № 2 здобула дві перемоги.

 

 

#Чутове #Молодь #футбол #Барса

Write a comment

Comments: 0