6.04.2015

Чутянин уже не керує ДСНС області


Романа Кириленка звільнено з посади наказом Зоряна Шкіряка, голови держслужби з надзвичайних ситуацій України. Про це у Фейсбук написав сам Шкіряк.


"Усі звільнення відбуваються згідно нормам чинного законодавства України. Кадровий потенціал ДСНС досить потужний, і ми обов,язково знайдемо достойні заміни, - підкреслив головний рятувальник країни. - Щира вдячність колегам та працівникам ДСНС за розуміння і підтримку в намаганні провести кардинальні зміни в системі управління з прагненням подальшого реформування Служби для підвищення ефективності нашої роботи в нових реаліях. Працюємо. Слава Україні!


Разом із керівником Полтавского облуправління ДСНС звільнені головні рятувальники Харківської та Дніпропетровської областей. Раніше силовики прямо під час засідання уряду затримали керівника всеукраїнської ДСНС Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького.. Їх звинувачують у корупції.


Роман Кириленко призначений на посаду начальника Управління ДСНС України у Полтавській області 15 лютого 2013 року. Родом Кириленко і його дружина з Чутового.#ДСНС #Чутово #Шкіряк #звільнення

Write a comment

Comments: 0