5.04.2016

Лікарня похвалилась переходом на дрова

 

Представники районного медичного закладу розповіли, за рахунок чого їм вдається економити третину мільйона протягом кожного опалювального сезону.

 

Кілька років тому Чутівський район отримав частину коштів, які передала Україні Японія в рамках Кіотського протоколу, який просуває втілення у світі енергозберігаючих технологій. Гроші потратили на Чутівську школу та Чутівську центральну районну лікарню.

 

В ЦРЛ повністю замінили всі вікна, а їх там близько 400. З 1986 року, коли лікарню було добудовано, це перша масштабна реконструкція. Єдине, що було зроблено за майже 30 років - один раз пофарбували вікна, а замінили лише кілька штук, у пологовому відділенні.

 

Паралельно із заміною вікон у лікарні сталася ще одна зміна - перехід від газового опалення на дров'яне, повідомляє портал vpoltave.info.

 

За інформацією заступника головного лікаря Чутівської ЦРЛ Тетяни Кеди, це одразу відобразилось на температурі (стало начебто тепліше) й на витратах (щосезонна економія дорівнює 360 тис. грн.).

 

Керівництво лікарні мріє встановити наступного року подвійну систему опалення: газову і дров'яну. Це дозврлить переходити на газ в періоди потепління і регулювати температуру в приміщенні.

Тепер лікарня має нові пластикові вікна. Фото - energolife.info
Тепер лікарня має нові пластикові вікна. Фото - energolife.info

Що стосується школи в Чутовому, то там у 2013 році утеплили фасад 100-міліметровим пінопластом і замінили всі вікна.

 

- Діти тепер не мерзнуть, - радіє директор школи Марина Кулик.

 

За її словами, до утеплення й заміни вікон температура всередині навчального закладу опускалась взимку до 12 градусів.

Стіни школи стали товщі. Фото - energolife.info
Стіни школи стали товщі. Фото - energolife.info

Write a comment

Comments: 0

#Кіотський протокол #Чутівська районна лікарня #Чутівська школа #опалення