27.07.2015

Із-за траси під Чутово можуть звільнити керівника ДАІ


Під час апаратної наради у Полтавській обладміністрації її голова Валерій Головко розкритикував головного ДАІшника Полтавської області Михайла Зленка. Мова на нараді йшла про безпеку на дорогах Полтавщині, зокрема - на трасі Київ - Харків, повідомляють "Новини Полтави".


- Зараз на відрізку дороги з Хорола до Чутово проходять ремонтні роботи. І саме на цьому відрізку найбільше аварій, - зазначив Головко. - Чутове, Решетилівка, Кобеляки. Ми не просто маємо ДТП - це ДТП, де гинуть люди. Повертаючись з Києва я на сьогодні не бачу жодної машини ДАІ після 20:00. У мене питання до начальника ДАІ. Він реагує на ці події? Чи констатує смерті?


Голова обладміністрації сердито пообіцяв, що у випадку, якщо місцеве ДАІ не контролюватиме безпеку на вказаному відрізку Київської траси, Головко звернеться до міністра внутрішніх справ з вимогою звільнити Зленка.

 

- Я просив з'ясувати, в який час найбільше аварій, і на цей період посилити роботу патрулів, - пояснив керівник області. - Щоб вони контролювали швидкість, втому, стан перебування водіїв за кермом.

 

Зазначимо, що остання резонансна аварія на території Чутівського району сталась 16 березня 2015 року. Тоді на Київській трасі поблизу Зеленківки вантажний автомобіль виїхав на зустрічну смугу й зіткнувся там з мікроавтобусом, у якому 15 людей їхало у Харків на ринок. Семеро з мікроавтобуса загинуло нам місці, ще двоє - у лікарні. Жодного стосунку до якихось ремонтів та дорожньо-транспортна пригода не мала.

Write a comment

Comments: 0