3.11.2015

ДТП під Федорівкою змінило плани пацієнтів лікарні


Постраждалих в аварії привезли до Чутівської районної лікарні, після чого відправили до реанімаційного відділення й викликали туди мінімум трьох лікарів поліклініки: хірурга, невропатолога, окуліста.

 

Дорожно-транспортна пригода сталась о-пів на сьому ранку 2 листопада біля автозаправки "Лукойл", що знаходиться на Київській трасі біля села Федорівка.

 

- В напрямку Харкова рухався автомобіль "Тойота Камрі", під керуванням мешканця Чернігова 1983 року народження. Він наїхав на "ФІАТ Фіоріно", що стояв на узбіччі, - розповідають у Державтоінспекції Полтавської області. - Внаслідок зіткнення водій "Тойоти" та його пассажир - теж з Чернігова, 1975 року народження - отримали травму грудної клітини і тупу травму живота. Вони доставлені до Чутівської ЦРЛ.

 

Саме із-за цієї доставки в поліклінічній частині ЦРЛ і збилися всі плани тих, хто перебував у чергах до лікарів. Відомо, що на п`ятий поверх лікарні (там розташована реанімація) викликали і хірурга, і невропатолога, і навіть окуліста. Вони там пробули не менше години.

 

За нашою інформацією, пізніше постраждалих в ДТП повезли у Полтаву.

Write a comment

Comments: 0