9.11.2015

"Чапаєвського вбивцю" спіймали

 

17-річного Анатолія Марюху, який є головним підозрюваним у вбивстві 21-річної Даші Яковцової, затримали в російському місті Рязань. Про це повідомило Національне центральне бюро Інтерполу.

 

Тяжкий злочин скоїли в селищі Чапаєве увечері в День закоханих, 14 лютого. Яковцова поверталася з дискотеки, але дома її так і не дочекались. Вранці в чагарниках знайшли її тіло: згвалтоване й забите до смерті.

 

Слідчі запідозрили земляка вбитої у скоєнні злочину, але відпустили його після того, як той разом із батьком побував у міліції. Марюха зник разом із родиною, у березні його оголосили у міжнародний розшук. Уже тоді правоохоронці підозрювали, що той втік до Російської Федерації.

 

Суд заочно ухвалив рішення про тримання підозрюваного під вартою як запобіжний захід. Згідно матеріалів справи, неповнолітній ударив дівчину по голові дерев’яною палицею, яку знайшов неподалік. Від удару потерпіла втратила свідомість. Після цього дівчину відтягли з проїжджої частини та зґвалтували. Потім забили до смерті - цеглиною по голові.

 

Після того, як хлопця передадуть українським правоохоронцям, його будуть судити.

 

За матеріалами http://exo.in.ua

Write a comment

Comments: 0