7.02.2016

Завтра покажуть передачу про вбивство в Чапаєво

 

На телеканалі СТБ у понеділок, 8 лютого віийде черговий випуск телепрограми "Слідство ведуть екстрасенси". Цього разу темою стане жахливий випадок, який стався у селище Чапаєво Чутівського району у ніч з 14 на 15 лютого 2015 року. Тоді була вбита 21-річна Даша Яковцова.

Даша Яковцова. Фото з соцмереж
Даша Яковцова. Фото з соцмереж

Як повідомляє полтавський сайт 0532.ua, у Чапаєве відправляться експерт проекту "Слідство ведуть екстрасенси" Хаял Алекперов і фіналістка 14-го сезону «Битви екстрасенсів» Рубіна Цибульська.

 

Зйомки телепередачі проходили у Чапаєвому ще влітку. Про це нам розповіли мешканці селища.

 

Тим часом правоохоронці визначились із головним підозрюваним у жорстокому злочині. Ним виявився Анатолій Марюха, який на чотири роки молодше своєї жертви. Міліція навіть могла затримати підозрюваного прямо у райвідділі, але відпустила. Після цього Марюха зник, його оголосили у міжнародний обшук. Нещодавно російські силовики затримали хлопця на території своєї країни.

 

Зазначимо, що історія про вбивство на Чутівщині дуже приваблює телевізійників. Наприклад, телеканал "Інтер" зняв про це передачу "Закоханий вбивця" для своєї телепрограми "Стосується кожного".

Write a comment

Comments: 0

#Чапаєво #вбивство #Даша Яковцова #СТБ #Слідство ведуть екстрасенси