3.02.2016

У пенсіонера вкрали гроші з картки

 

57-річний мешканець Чутівського району дав 40-річній односельчанці картку для пенсійних грошей і сказав їй ПІН-код, щоб вона у райцентрі перевірила, чи є там гроші. І втратив таким чином 1100 гривнів.

 

- Коли жінка віддавала банківську картку, сказала потерпілому, що жодних коштів на картці не було, - пояснили у Чутівському відділенні поліції. -  Невдовзі чоловік дізнався від сусідів, що кошти все ж таки надходили, тому вирішив звернутися за допомогою до правоохоронців.

 

Поліцейським підозрювана зізналася, що дійсно зняла з рахунку пенсіонера 1100 гривень. Вона знала, що того місяця пенсіонери отримували кошти двічі, і сподівалась на те, що "пронесе".

 

За інформацією поліції, жінка повернула вкрадені гроші. Проте кримінальне провадження вже відкрито. Жінці загрожує покарання аж до трьох років позбавлення волі.

 

Правоохоронці нагадують, що не варто повідомляти стороннім особам інформацію про платіжну картку або картковий рахунок (ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо).

Write a comment

Comments: 0

#крадіжка #банківська картка #поліція