12.02.2016

"Чапаєвського вбивцю" екстрадують з Росії

 

Задоволено запит Генеральної прокуратури України про видачу мешканця Чутівського району Анатолія Матюхи для притягнення його до кримінальної відповідальності за статтями "умисне вбивство, поєднане із згвалтуванням" та "згвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки". Кілька місяців тому підозрюваного спіймали в Рязанській області Російської Федерації, куди той втік.

 

Прокуратурі Полтавщини доручено організувати етапування хлопця із Рязанської області до слідчого ізолятора за місцем здійснення кримінального провадження. Про це повідомила начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Полтавської області Галина Скотаренко, передають "Новини Полтавщини".

 

21-річна Даша Яковцова з Чапаєвого (вчилась у Полтавському вузі) була згвалтована й жорстоко вбита в ніч з 14 на 15 лютого 2015 року. Правоохоронці не затримали підозрюваного, коли він був у них разом з батьком. Пізніше 17-річного Анатолія Матюху оголосили у міжнародний розшук, бо він зник. Досудове розслідування веде слідче управління УМВСУ в Полтавській області.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Олександр Чорний (Friday, 19 February 2016 10:20)

    Довгенько чекав, доки хтось почне обговорення... Не дочекався. Мабуть, доморощені копи роблять чергові селфі. Працювати їм ніколи.

#Чапаєвський вбивця #екстрадиція #прокуратура #Даша Яковцова #Чутово