28.02.2016

Чутянина спіймали з підозрілою деревиною

 

Мешканця райцентру зупинили, коли той їхав на своїй вантажівці ГАЗ. Увагу правоохоронців привернув вантаж, що знаходився у кузові - деревина дуба загальною кількістю близько 5 кубометрів. Документів на дерево у водія не виявилось.

Той самий дуб. Фото ГУ НП в Полтавській області
Той самий дуб. Фото ГУ НП в Полтавській області

 

- У ході проведення подальшої перевірки встановлено, що в кінці січня 31-річний чутянин здійснив незаконну порубку дерев на території селищної ради, - розповіли у Чутівському відділенні ГУ НП в Полтавській області. - В подальшому він найняв 33-річного знайомого для перевезення деревини та її реалізації на території Полтавської області за готівку.

Та сама вантажівка. Фото ГУ НП в Полтавській області
Та сама вантажівка. Фото ГУ НП в Полтавській області

 

Відкрито кримінальне провадження за статтею "незаконна порубка лісу", що передбачає максимальну покарання у вигляді трирічного ув`язнення.

 

Де саме це сталося - поліція не уточнює, проте останнім часом в Чутовому частенько пиляють дерева. Зокрема, на перехресті вулиць Молодіжної та Шевченка.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Олександр Чорний (Tuesday, 01 March 2016 08:24)

    Я так розумію, на останні копійки з пенсії купив газончик возити дрова, бо за газ платити нічим. Хто у піліції з Місяця упав, тому може допоже інформація, що лісосмуги на Таверівку, Красне, Лисичу лишилися дуба, ще років так з чотири тому і тепер просто зникають, а гори напиляного кругляку на новопобудованому міні-елеваторі у Новофедорівці видно просто з автотраси...

#Чутово #поліція #деревина #кримінальне провадження #ГАЗ