9.02.2016

Чутівське ПТУ стане частиною Карлівського

 

В обласному департаменті освіти і науки це називають не скороченням, а об`єднанням і укрупненням заради зменшення витрат. Загалом на Полтавщині лишиться 12 профтехучилищ замість нинішніх 27-ми. Зокрема, до  Карлівського ПТУ № 50 приєднається ПТУ № 55 з Чутового та ПТУ № 54 з Котельви.

 

- При об’єднанні враховуватимемо територіальну близькість розташування навчальних закладів, попит на професію (за якими здійснюється підготовка), якісний склад працівників, і наявну матеріально-технічну базу, - пояснила тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Галина Власюк, слова якої наводить портал ВПолтаві.інфо.

 

Як сказано на сайті Чутівського ПТУ,раніше навчальний заклад уже був філіалом, а саме - Карлівського СПТУ-50. У 1992 році Чутівський філіал Карлівського училища-радгоспу реорганізований в самостійне училище.

 

Профтехучилище - це вже не перша реорганізація, яку переживають структури, розташовані у Чутовому. При цьому роль нашого селища як районного центра стає все нікчемнішою.

 

Так, за рішенням Кабміну, Чутівське управління Пенсійного фонду України об`єднають з Котелевським.

 

Крім того, на дверях прокуратури в Чутовому вже повісили табличку "Кобеляцька місцева прокуратура".

Write a comment

Comments: 0

#Чутово #ПТУ #Пенсійний фонд #прокуратура