7.08.2015

На посту ДАІ даватимуть пити


В Управлінні Державтоінспекції Полтавської області пообіцяли, що на посту ДАІ "Чутово" автомобілістам можна буде сховатися від спеки й відновити сили. Хто страждає від спраги, зможе випити води. У ДАІ називають це мобільним сервісом.


Як довго можна ховатися у прохолодному приміщенні - не уточнюється.

Фото УДАІ УМВСУ в Полтавській області
Фото УДАІ УМВСУ в Полтавській області

- Про водіїв і пасажирів також подбають наряди дорожньо-патрульної служби, наближені до ділянок з ремонтними роботами, - зазначають у Державтоінспекції області. - Окрім відпочинку, учасники дорожнього руху матимуть можливість отримати консультацію в межах компетенції ДАІ.

 

Мобільний сервіс запрацював з метою попередження аварійності. Адже за несприятливих умов (у тому числі високої температури повітря) організм людини швидко втомлюється і потребує відновлення. А ще - знижується швидкість реакції.

Також в УДАІ УМВС України у Полтавській області нагадали автомобілістам про прості правила для спеки:

 

1. Перед поїздкою обов’язково перевірити технічний стан автомобіля. При високій температурі колодки і диски швидко перегріваються, гальмівна рідина може легко закипіти.

 

2. У вашій аптечці повинен бути мінімальний запас ліків. Контролюйте свій фізичний та емоційний стан, розраховуйте реально свої сили. Якщо втома дає про себе знати – зупиніться та відпочиньте.

 

3. Не тримайте у салоні запальнички, дезодоранти та інші ємності, що знаходяться під тиском. Від нагрівання на сонці вони можуть вибухнути.

 

4. Водії та перевізники, які у період відпусток проводять за кермом більше 10-12 годин, пам’ятайте, що люди довірили Вам своє життя, тому неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Олександр Чорний (Wednesday, 19 August 2015 22:10)

    Найкраще відпочити від самої ДАЙІ...

  • #2

    Юрєц (Wednesday, 19 August 2015 22:54)

    Їй і так недовго лишилось ))))))))