5.08.2015

По Чутовому розкидають підроблені повістки

 

Працівники Чутівського районного військового комісаріату, схоже, вирішили начхати на українське законодавство з високої дзвіниці й по-своєму виконати план мобілізації.


Замість того, щоб вручати повістки особисто, потенційним військовим із Чутового їх присилають поштою або й просто запихають у щілини в огорожі приватної садиби.


При цьому папірці, які гучно названі повістками, мають ознаки виправлення дати, коли саме слід з`явитись призовнику. А найголовніше: автограф нібито військового комісара Чутівського району - підроблений. Щоб упевнитись у цьому, досить порівняти справжній підпис із тим, який бачимо на так званих повістках, які люди знаходять у себе біля дворів.

Підроблений підпис не має розмашистості. Його "малювали" недосвідчені "писаки" з РВК.
Підроблений підпис не має розмашистості. Його "малювали" недосвідчені "писаки" з РВК.

Окрім того, у самому райвійськкоматі, всупереч закону і звичайному здоровому глузду, повідомлення про призов на військову службу вручають ще до того, як людина пройде медичну комісію. Тобто не впевнившись у тому, годна людина за станом здоров`я чи ні.

 

І трохи лікбезу по самій повістці (на фото справа).

 

По-перше, повістку вручають особисто тому, чиє прізвище зазначено у документі. Не друзям, не сусідам і навіть не батькам того, хто зареєстрований за цією адресою.

 

По-друге, папірець із написом "повістка" не має пояснення, навіщо людину викликають до РВК. Тим більше, що адресат насправді давно визнаний "негодним для стройової служби у мирний час і годний до нестройової у військовий". Ніякого військового часу зараз офіційно немає. Очевидно, у військкоматі повний безлад з документацією, яка не може дати відповідь на просте питання: хто з чутян військовозобов`язаний?

 

Вищезазначені моменти дозволяють стверджувати, що, оскільки на повістці стоїть справжній штамп, усе інше є підробкою. Для автора цього документу лікбез окремий, із Кримінального кодекса України:

 

"Стаття 366. Службове підроблення

1. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів - караються штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років".

Write a comment

Comments: 7
 • #1

  Олександр Чорний (Tuesday, 18 August 2015 20:13)

  А то раніше ніхто якось не знав, що там самі неумні підараси...

 • #2

  Юрєц (Wednesday, 19 August 2015 01:24)

  Та раніше там хоч не пили посеред робочого дня. І адекватніші воєнкоми були )))

 • #3

  Олександр Чорний (Wednesday, 19 August 2015 22:08)

  Ну Павленко явно не останній дурень був. Кажуть, гроші особисто не брав і тільки в теку...

 • #4

  Юрєц (Wednesday, 19 August 2015 22:54)

  При мені керував Собко

 • #5

  Олександр Чорний (Monday, 24 August 2015 21:43)

  Та один хер, я б сказав. Толку там як не було, так і немає. І не буде. Спалити хіба цей свинюшник, то хоч баби по вулиці тему матимуть...

 • #6

  Юрєц (Monday, 24 August 2015 22:09)

  Знищити - найпростіше. А от навести порядок - це набагато складніше. Але корисніше для суспільства.

 • #7

  Олександр Чорний (Tuesday, 25 August 2015 21:00)

  Та ну! Все просте - геніальне! - не пам'ятаю вже на кого з класиків посилатися. Ну а якщо серйозно, то військкомати то одна з ключових ланок корупційного апарату України (пишу так, бо назвати це явище хоч якось інакше - язик не повертається). Навіть чиновницьким апаратом все це назвати не можу, не кажучи вже про "державний". Чим - чим, а ні державою, ні її інтересами там і не пахне. Тому резонним є постановка питання про ліквідацію причини, а не обговорення наслідків. Тим більш, що практика вже показала, що з мобілізаційною роботою різні громадські організації справляються не тільки не гірше, а і явно краще, не дерибанячи з бюджету при цьому десятки тисяч "на папір" і не зводячи при цьому особисті рахунки шляхом тероризування повістками та явками на них, як це властиво одному стінчанському кабінетному "стратегу".