24.01.2016

Спіймали інтернет-шахрая

 

Мешканець Артемівки промишляв тим, що за допомогою Всесвітньої мережі знаходив довірливих покупців для своїх нібито товарів. Йому надсилали гроші, але не отримували за це нічого.

 

- На сайтах оголошень 45-річний підозрюваний розміщував повідомлення про продаж різноманітних товарів за заниженими цінами: дитячих речей, господарських товарів тощо. Обов’язкова умова при купівлі – передоплата на банківську картку, - розкрили деталі оборудок у Чутівському відділенні ГУ НП в Полтавській області. - Після здійснення транзакцій зловмисник товар за вказаними адресами не відправляв.

За даними правоохоронців, артемівець - двічі судимий, чергову свою аферу він розпочав у серпні минулого року і встиг ошукати не одного громадянина.

- Для переказу грошей використовував банківську картку рідного брата, який дізнався про це вже від поліцейських, - зазначив Володимир Река, головний поліцейський Чутівщини. - Нам вдалося розшукати кількох жертв шахрая. Тепер шукаємо інших.

Силовики рекомендують при здійсненні покупок в Інтернеті ніколи не перераховувати гроші передоплатою. А про факти протиправних дій негайно повідомляти до найближчого територіального органу поліції, на безкоштовну цілодобову лінію «102» чи будь-яким іншим зручним способом.

Write a comment

Comments: 0

#шахрайство #інтернет #поліція #передоплата #банківська картка