18.01.2016

Чутянка заявила про свою смерть

 

Користувачі соціальної мережі "Вконтакте" звинуватили 19-річну Тетяну Сліпченко у спробі обдурити їх. Мова йде про групу "Отдам Даром, Твори Добро( Украина)", де люди просять про допомогу й надають кошти тим, хто її потребує. Саме в цій групі й написали про Тетяну, яка в соцмережах зареєстрована як Тетяна Новак.

 

"Дорогі дівчата! Запам`ятайте це обличчя, - написала користувачка Катерина Стукаленко. - Вона хотіла уваги, тому прошу зробити максимальний репост".

 

Як виявилось, дівчина зареєструвалась у групі й щось просила для себе. Потім вона з іншого аккаунту (Ілона Марченко) повідомила про смерть Тетяни. Після цього вона заявила, що наспртавді жива і перебуває у лікарні з переламаним носом. На прохання показати фото виставила фото з інтернету трьохрічної давнини. А коли всі зрозуміли, що вона всім бреше, Тетяна видалила сторінки і Новак, і Марченко.

 

Цю версію частково підтвердила й сама Тетяна:

Користувачки написали, що вона живе у Чутово, на вул. Сонячній, 60. Вказали і її номер телефону (МТС), і номер банківської картки, на яку просили надсилати допомогу.

 

Зазначимо, що Тетяна Новак є й в "Однокласниках". Згідно її акаунту, її вік - 19 років, вона закінчила Чутівську середню школу і навчалась у місцевому ПТУ-55. Одну з її фотографій - за лютий минулого року, де вона вагітна - знято якраз у "бурсі".

Тетяна - справа. Фото - "Однокласники"
Тетяна - справа. Фото - "Однокласники"

Write a comment

Comments: 0