24.01.2016

Чутівських поліцейських похвалили за людяність

 

Правоохоронці показали лист, який надійшов їм від мешканця Люботина (Харківщина) Ігоря Синохатського. Перед Новим роком він разом із родиною їхав у гості на Київщину на машині і зламався посеред траси.

 

Далі приводимо текст листа. Його продемонстрував журналістам начальник Чутівського відділення поліції Володимир Река.

"Шановний пане Володимире!

Я, мешканець м. Люботин Харківської області, звертаюся до Вас та Вашого колективу з подякою. Ніколи б і не міг подумати, що саме працівники поліції допоможуть мені та моїй сім’ї в ситуації, в яку ми потрапили.

Сталося все саме напередодні Нового року наприкінці грудня 2015-го, коли я зі своєю дружиною та дітьми виїхав з дому до м. Бровари Київської області для зустрічі Нового року зі своїми родичами. Виїхали ми ввечері, а оскільки погодні умови були складні, їхали не поспішаючи.

У Чутівському районі нас застала біда — розірвався ремінь ГРМ. Це сталося на трасі між населеними пунктами, проїжджаючі автомобілі на моє прохання не зупинялися, та і ми не місцеві. Ми вже втратили надію на допомогу і очікували лише дива. І таке диво нам постало в образі чутівських правоохоронців.

Як згодом я дізнався, хлопці їхали з об’їзду території. Побачивши нашу машину, вирішили зупинитися, щоб дізнатися, що трапилося та, можливо, перевірити документи. Коли я розповів свою історію, то вони запропонували допомогу. Відбуксирували машину до свого відділку та, відвели мене до найближчого автомагазину.

Допоки я з працівниками поліції ремонтував машину, мою дружину та дітей пригостили солодощами та напоїли гарячим чаєм, оскільки вони дуже замерзли. В ході ремонту автомобіля я роззнайомився з хлопцями та дізнався що це були Андрій Довжик, Олександр Красний та Андрій Шацький.

Після ремонту авто, хоча вже була і пізня година, нам пропонували переночувати у відділенні, адже на його території є гуртожиток для співробітників. Та все-таки ми вирішили їхати далі, бо й так завдали клопоту поліцейським.

Ось така пригода з нами трапилась. Я дуже вдячний Вам за те, що виховуєте в своїх підлеглих не тільки професійні якості, а й людяність. Після цього випадку я впевнився, що реформа правоохоронних органів проводиться не лише на папері, а й на ділі. І маю надію, що й надалі наша поліція завжди буде піклуватися про людей, які потрапили в біду.

З повагою, Синохатський Ігор Миколайович".

Принагідно зазначимо, що поліція пообіцяла автомобілістам допомогу й на своїх постах ДПС. У Чутовому це відповідно пост "Чутово", який знаходиться на кордоні Полтавської та Харківської областей, на Київській трасі.

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Олександр Чорний (Tuesday, 26 January 2016 10:36)

  "Ніколи б і не міг подумати, що саме працівники поліції допоможуть мені"
  Підсвідомо.
  Такі реалії України.
  Коментувати не доводиться.

 • #2

  Так, я злий. (Tuesday, 26 January 2016 12:05)

  Особисто знаю багатьох наших правозахисників.
  Тому я навпаки не здивований, що вони прийшли на допомогу цим людям на відміну від попереднього коментатора.
  І хотілось би відмітити, що суть не в реформі, а в них самих. Хороші ж хлопці.
  Добра і щастя нашим полісменам:)

 • #3

  Олександр Чорний (Thursday, 28 January 2016 11:36)

  Куди кінь з копитом, а куди рак з клешнею ))
  Провінційність в усьому.

  P.S. Гайдука пів-України знає.

#поліція #пост Чутово #Київська траса #Люботин #Бровари