26.01.2016

"Чутівські вепри" обіграли харків`ян

 

24 січня у парку "Надія" відкрили хокейний сезон. З цієї нагоди на льодовий майданчик вийшли команда Чутівщини, складена переважно з гравців команди "Чутівські вепри", та збірної Валківського та Коломацького району (Харківська область). Як пояснили самі хокеїсти журналістам "Сільських новин", затримка з відкриттям сезону сталась із-за далеко не хокейних погодніх умов: надто висока температура, щоб замерзала крига.

 

Чутівську команду представляли: капітан Сергій Бурніс, Сергій Шапаренко, Олег Бондар, Анатолій Мирний, Іван Шпіка, Віктор Лисенко, Володимир Зуб, Валерій Козюпа, Сергій Бурсов, Олександр Олефір, Сергій Івахно, Сергій Цілуйко та Ігор Сивовол. Ці хлопці в результаті розгромили суперника з рахунком 5:0.

- Хокейне зіткнення подарувало масу позитивних емоцій і гравцям, і нам , - кажуть  уболівальники. - Вистачило усього: і видовищних падінь, і агресивних сутичок, і феєричних голів...

Тим часом хокеїсти жаліються на несвідомих земляків, які псують льодовий майданчик: залишають там сліди під час відлиги, накидають насіння, що замерзає й заважає ковзанам.

Ентузіасти клюшки й шайби звертаються з проханням до населення поважати чужу працю і добру волю тих, хто безкоштовно підтримує льодову арену у належному стані.

"Чутівські вепри" - створена у 2010 році команда з Чутового, яку фінансують і підтримують "на плаву" самі чутяни.

Write a comment

Comments: 0

#Чутівські вепри #хокей #парк Надія #Сільські новини