23.05.2015

Освітян відлучили від бюджету

 

Держфінінспекція Полтавської області (колишнє КРУ) перевірила фінансово-господарську діяльність відділу освіти Чутівської райадміністрації і виявила чималі бюджетні порушення. За даними інспекції, за період з 1 лютого 2013 року по 1 квітня 2015-го освітянами було втрачено 134,3 тисячі гривень.

 

Серед прикладів порушень у роботі з бюджетними коштами озвучено, наприклад, таке: незаконні покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг; переплачували за ремонтно-будівельні роботи; недотримували гроші за використання фермерами земельних ділянок; забагато витрачали на оплату праці і сплату соціальних внесків.

 

- Виявлені порушення частково усунуто, - зазначили у фінансовій інспекції. - За недотримання законодавства з фінансових питань на дев’ять працівників складено протоколи про адміністративне правопорушення. Одночасно прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами.

 

Про результати ревізії повідомили в РДА та прокуратуру.

 

Цікаво, що, згідно з інформацією на сайті районного відділу освіти, заступником головного бухгалтера в районо працює Людмила Апряткіна, дружина голови Чутівської райдержадміністрації…

Бухгалтерія районо. Фото з сайту http://chutosvita.at.ua
Бухгалтерія районо. Фото з сайту http://chutosvita.at.ua

Write a comment

Comments: 0