21.05.2016

Депутати райради голосують фактично одноголосно

 

На останній сесії Чутівської районної ради, яка відбулась 17 травня, лише одне питання викликало розбіжності у депутатів. За решту 42 рішення присутні голосували виключно "за".

 

На сьому сесію райради сьомого скликання прибули 25 депутатів із 26-ти. Відсутня була лише Вікторія Балясна.

 

Голосуючи за питання, включені у порядок денний сесії, присутні фактично не демонстрували якихось розбіжностей. Всі питання, крім одного, голосували дружним "за".

 

Лише одне питання стало таким собі "каменем спотикання" у красивій одноголосності обранців. Мова йде про питання № 20 "Про реорганізацію Чутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у опорний навчальний заклад та реорганізацію Новофедорівської, Водянської, Червонянської загальноосвітніх навчальних закладів у філії опорного навчального закладу".

 

"Начальник відділу освіти РДА Тетяна Дейнека наголосила, що на поліпшення матеріально-технічної бази опорної школи з Держбюджету має надійти близько 2,8 мільйонів гривнів. Є можливість отримати ще й додатково понад 2 мільйона, - повідомляє сайт райради. - Для бюджету району це неабиякі кошти, які не варто втрачати".

 

Аргументи представниці районо переконали не всіх. Але рішення ухвалили більшістю голосів. Проти проголосували Юрій Петренко та Віктор Борсук, а утримався Олександр Міндіашвілі.

 

Зазначимо, що це питання з`явилось у порядку денному фактично в останню мить, бо у списку питань, винесених на розгляд сесії, його немає.

Фото Юрія Зіненка
Фото Юрія Зіненка

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Олександр Чорний (Tuesday, 24 May 2016 10:17)

    Я не те щоб дуже підтримую ліквідацію, пробачте "оптимізацію" шкільного питання, але на питання для чого потрібні були автобуси, якщо є школи, або ж навпаки - для чого школи, коли є підвіз автобусами відповіді так і не почув за всі 10 років існування "Шкільного автобусу". Тому вигадана стаття "потреб" дрібні школи та автобуси потихеньку зливається слідом за розпіареним яценюківським проектом "Стіна". Вочевидь, зараз інтерес до дерибану названої суми переважив списування пального і запчастин на автобуси. Місцеві князьки отримають добру компенсацію за втрату інтересу до попередньої теми. Все просто.
    Ну а прості люди... залишаться простими... Їм шиш. За їхню простоту. Теж заслужено.

#Чутівська школа #Чутівська райрада #реорганізація #опорний навчальний заклад