30.05.2016

"Чапаєвського вбивцю" привезли до Полтави

 

Анатолія Матюху, який, за даними слідства, згвалтував і вбив Дашу Яковцову з Чапаєвого, екстрадували з Росії, куди він утік від українських правоохоронних органів. 24 травня його привезли в Полтавську установу виконання покарань №23.

 

Жовтневий районний суд Полтави обрав мешканцю Чутівського району запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це повідомляє Кременчуг Online.

 

«У цей же день йому повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтею 115 «Умисне вбивство, поєднане із зґвалтуванням» і статтею 152 «Зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки» Кримінального кодексу України», - повідомила начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Полтавської області Галина Скотаренко.

 

21-річна Даша Яковцова з Чапаєвого (вчилась у Полтавському вузі) була згвалтована й жорстоко вбита в ніч з 14 на 15 лютого 2015 року. Правоохоронці не затримали підозрюваного, коли він був у них разом з батьком. Пізніше 17-річного (на момент вбивства) Анатолія Матюху оголосили у міжнародний розшук, бо він зник. Врешті-решт його затримали російські правоохоронці, в Рязанській області.

Write a comment

Comments: 0