20.06.2015

Вулицями бігають скажені лисиці

 

Диких звірів, які крадуть курей і заражають домашніх тварин смертельною хворобою, чутяни бачили на вулиці Леніна та вулиці Шевченка.

 

Люди підозрюють, що у хащах з недобудованим будинком і покинутою хатою по сусідству живе ціле сімейство лисиць. Це поряд з вулицею Котляревського.

 

- Їхали на велосипеді по Леніна, і побачили, як дорогу перебігає тваринка з пухнастим хвостом, - розповідають місцеві мешканці. - Придивились, а то лисеня! Рухалось з боку кущів у бік річки.

саме тут має бути лисяче житло
саме тут має бути лисяче житло

Кажуть, лисиць бачили неодноразово. І не тільки молодих, а й дорослих.


- Залізла лисиця до нас у двір, - розказують жителі вулиці Шевченка. - Мені вдалось її закрити, але вона прогризла сітку і таки втекла.


Непоодинокі випадки, коли хтось нападає на курей. Грішать, що це саме лисиці.


Найгірше те, що лисиці загрожують не лише домашньому господарству, а й здоров`ю людини. Вони переносять сказ. І схоже, від цієї хвороби вже гинуть "брати наші менші".


- У сусідів лисиця покусала собаку, і вона здохла, - зітхають "ленінці". - Лисицю пізніше пристрелили, а от собаку врятувати не змогли. Хоч і робили їй прививки.

місце з норою на карті селища
місце з норою на карті селища

Довідково про сказ


Ця хвороба при пізньому зверненні до лікарів на 100 % смертельна. Тому коли вас укусила тварина (свійська чи дика), слід одразу зробити аналізи на сказ. В ідеалі - принести до ветеринара істоту, яка вас укусила. Якщо тварина виявиться здоровою - медикаментозне лікування (антирабічні щеплення) людині не знадобиться.

Якщо тварина, яка вас укусила, померла - ви майже напевне заражені.

Write a comment

Comments: 0