16.06.2015

Росія планувала загарбати Чутівщину

 

Українським розвідникам вдалося дістати й оприлюднити важливий документ, який знаходився у Росії під грифом "надзвичайно секретно". Це розроблений Генштабом у квітні 2015 року план нападу на Україну, результатом якого мало стати захоплення всього Лівобережжя. Згідно з документами, російські війська збиралися (збираються досі?) воювати з українськими під виглядом так званих "ополченців" "ЛНР"/"ДНР", які нібито під час перемир`я накопичили сили. На всю операцію відводилось 14 днів.

 

- У відповідності з планом батальйонно-тактичні групи регулярної армії РФ "Північ" повинні вторгнутись у два етапи - спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім - у Полтавську, Київську та Чернігівську, - пояснив нардеп із Харкова Антон Геращенко. - Метою є швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями, без захоплення великих міст і обласних центрів.

 

Зазначимо, що, окрім "північної" війни в Україні, російські "полководці" планували захопити й південну частину Лівобережної України - для сухопутного сполучення з Кримом.

 

Що стосується Чутівського району, то вихід на його територію планувався на п`ятий-шостий день війни. Вийшовши на лінію Охтирка - Котельва - Полтава - Кобеляки - Новомосковськ - Красноград - Коломак - Богодухів (з півдня на північ), противник збирався відсікти Харків від Києва і Дніпропетровська.

 

Зазначимо, що впевненості на всі 100 % немає, що цей план справжній, а не створений чиєюсь хворобливою головою (у Росії таких достатньо) задля забави. Але у документах прописано занадто багато деталей, що свідчить про серйозну роботу потенційного агресора.

Write a comment

Comments: 0