29.06.2015

Свято "Маріїна долина" відбулося (ФОТО)

 

Цього року обласний культурно-мистецький захід проходив не у Маріїній долині на околиці Черняківки, а в самому центрі села, біля Черняківської школи. Саме там висить пам`ятний знак художниці та письменниці Марії Башкирцевій, якій, власне, й присвячене свято "Маріїна долина",  а також Дню Конституції та Дню Молоді.

 

Кажуть, від святкування під лісом відмовилися з тих міркувань, щоб не перетворювати культурний захід на відверто безкультурний. Адже кожного року у долині напивалися любителі оковитої й своєю нетверезою поведінкою псували враження від свята.

 

"Маріїна долина"-2015 виявилася швидкоплинною. Концерт і виставка народної творчості розпочались о 10 годині ранку, а вже через дві години центр Черняківки знову був порожнім.

 

Серед експозицій "Маріїної долини" особливу увагу привернули картини-витинанки полтавської майстрині:

Полотна 80-річного чутянина Івана Малича:

та інші витвори мистецства, які можна будло одразу ж і купити:

Імпровізованою сценою став майданчик перед школою, де й виступила талановита дітвора Полтавської області.

Щоб людям не мозолив очі постамент з-під пам`ятника Свердлову, його прикрили тканиною з логотипом свята.

На "Маріїну долину" з`їхалися діти не лише з нашого району, а й із сусідніх, а за порядком на святі слідкували медики й міліціонери.

Ми спеціально перевірили, що у цей же час відбувається у "класичній" Маріїній долині. Виявилось, що фактично нічого. Там стояла одна машина - місцеві відпочивали на природі.

Write a comment

Comments: 0