18.06.2016

Земляки потролили збірну України з футболу

 

Чутівські любителі футболу приєднались до хвилі невдоволення виступом національної збірної на чемпіонаті Європи з футболу у Франції, де українські футболісти протягом двох матчів не спромоглися забити жодного гола, а пропустили чотири рази. З цього приводу у спільноті "Футбол Чутівщини" опубліковане іронічне оголошення.

Передаємо його повний зміст.

 

"ФК "Вікторія" (Первозванівка) зробила заманливу пропозицію лідерам збірної Украіни - по квартирі у двоповерховому будинку в центрі мальовничого села (поряд знаходятся стадіон, клуб, магазин і зупинка). Також по два поросятка, яких можна тримати в тому ж будинку,а ще по мішку зерна та дерті за гру. І по закінченню сезону - шашличок та пивасик!!! Презентація гравців та вручення ключів з поросятами відбудется у неділю,19 червня, о 14 г 30 хв. Працюватимуть заклади торгівлі, та журналісти Першого національного каналу, які будуть знімати цю знаменну подію для телебачення!!! Запрошуємо усіх бажаючих, вхід безкоштовний, завдяки підтримки депутата обласноі ради Порохні О.І.".

 

Зазначимо, що це лише жарт, адже збірна України повернеться додому не раніше 22 червня, адже 21-го проведуть заключний поєдинок на Євро-2016, проти збірної Польщі.

Write a comment

Comments: 0