21.06.2016

"Маріїна долина" відбудеться 26 червня

 

Цього року обласне культурно-мистецьке свято, присвячене всесвітньовідомій землячці, художниці та письменниці Марії Башкирцевій, Дню Конституції України та Дню молоді, пройде там, де найчастіше проходить - в урочищі "Маріїна долина".

 

За інформацією Чутівської райдержадміністрації, у Черняківці проведуть лише екскурсію до меморіального музею Башкирцевої в Черняківській школі, а також покладуть квіти до пам’ятного знака нашівй землячці. Це заплановано на 10.00.

 

А на 11.00 заплановано урочисте відкриття свята в «Маріїній долині». Там покажуть театралізовану композицію «Марія Башкирцева», виступлять кращі аматорські колективи Чутівщини.  Працюватимуть виставки: обласна виставка-конкурс робіт жінок-художниць Полтавщини «Осяяні красою і талантом», виставка творчості талановитої дітвори Чутівщини «Паростки майбутнього», майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва. Пройдуть спортивні змагання та розваги. Для дітей працюватимуть атракціони.

 

Для тих, хто хоче взяти участь у створенні святкового настрою, в РДА лишили телефони оргкомітету свята "Маріїна долина": 050-828-24-68 (Наталія Анатоліївна) та 099-936-98-26 (Наталія Вікторівна).

Write a comment

Comments: 0