19.07.2015

«Віддам футболку за шоколадку»


Потенційним покупцям в інтернеті чутяни пропонують дуже багато речей і живих істот. Ми зібрали для вас найцікавіші пропозиції за останній місяць. Одразу попереджаємо: не реклама, номерів телефонів немає.

Щоб здихатися своєї футболки, яку одягали лише раз (так і сказано в об’яві), дівчина готова обміняти її на шоколадку. Сподіваємось, бартерна угода пройшла вдало.


Чутянин, який продає монету за 12 тисяч гривнів, схоже, не скоро отримає гроші. Нормального фото для потенційних покупців він не виставив, але сподівається при цьому, що хтось заплатить ТАКУ суму.


А от інший його земляк одразу попереджає, що продає велосипед ради грошей на навчання.

«У мене багатодітна сім'я, двоє з п’яти дітей ідуть у ВНЗ, і коштів дуже бракує, - пояснив автор оголошення. - Прошу допомогти мені та моїй сім'ї».

Так чи інакше, але 2500 гривнів майбутнім студентам навряд чи вистачить надовго.


Колега (за духом) власника монети - власник цього хрестика. Виставивши цінник у 1500 гривнів, продавець не приховує, що не знає навіть матеріалу, з якого той виготовлений. «Знайшов дуже давно в землі», - це явно усе, що має виправдати ціну. Незрозуміло навіть, якого розміру товар.


Зате раритетний календар можна придбати усього за 50 грн. Його продавець стверджує, що день придбання цього календаря покупець запам’ятає назавжди. Чому саме - можна лише догадуватись.

Write a comment

Comments: 0