19.04.2015

Чутове лишиться без вулиці Леніна?

 

Депутати Верховної Ради України проголосували за закон, який забороняє використовувати в українській топоніміці назви, пов`язані з тоталітарним минулим. Якщо президент підпише цей документ, чутянам доведеться змінювати назви одразу кількох вулиць: від Леніна, де розташовується районна адміністрація, до Піонерської на «сьомій сотні». Перейменування може торкнутись і центральної магістралі селища – вулиці Жовтневої.

 

У законі, прийнятому 9 квітня, сказано, що не забороняються назви, пов`язані з комуністичною і націонал-соціалістичними тоталітарними режимами. У Чутовому повсюдно можна наткнутися на класично «комуністичні» вулиці: Леніна, Комсомольська, Піонерська, Кірова, Куйбишева, Першотравнева та інші.

 

Зазначимо, що на вулиці Першотравневій свого часу проживали всі керівники місцевих структурних підрозділів компартії Радянського Союзу.

 

Вулиця Жовтнева щодо перейменування – під питанням. Усе залежить від того, як трактувати ту частину закону, де сказано про заборону «назв, пов’язаних з річницями Жовтневого перевороту 25 жовтня (7 листопада) 1917 року».

 

Зазначимо, що у випадку зміни назв доведеться переписувати купу документів, адже лише на вулиці Леніна розташовується районна влада, школа і купа інших суб`єктів. Що стосується мешканців кожної з вулиць, то в їх паспорти доведеться вписувати інші дані реєстрації.

 

Нові назви вулиць – знову ж таки, якщо їх таки будуть перейменовувати – ухвалюватимуть на місцях. Тобто ми, чутяни.

 

 

#перейменування #вулиці #комуністична ідеологія

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  В. (Tuesday, 05 May 2015 08:50)

  Краще б подумали про те, що нам жити на щось необхідно. Одними перейменуваннями вулиць ситий не будеш!!!

 • #2

  мешканець вул.Ленiна (Sunday, 17 May 2015 09:48)

  Дебiли!!!!!!!!!!!

 • #3

  Васек (Monday, 18 May 2015 08:56)

  рано чи пізно це доведеться робити