13.04.2015

Фактор громадянина Те


Останнім часом лише дуже ліниві люди не виступають експертами в ситуації на сході країни. А я от вважаю, що зоні АТО не вистачає одного чутянина, про якого не знає Міністерство оборони і який може сам-один "закошмарити" терористів хоч з "ДНР", хоч з "ЛНР", хоч із самої "Аль-Каїди". Щоб заплутати ворожу контррозвідку, назвемо його просто: громадянин Те.


Мобілізатори не помічають громадянина Те лише тому, що той працює (за однією з версій) в глушині так званої "бази", де колись гелготали гуси та інші птахи. Щоб зустріти цього громадянина, достатньо пролізти під шлагбаумом, на якому хтось не дуже розумний повісив дорожній знак "проїзд без зупинки заборонено", і сфотографувати найближчі бур`яни.

Він прибіжить одразу, ще здалеку про щось репетуватиме.

- Хто тобі дозволив фотографувати? - гаркне громадянин, одразу перейшовши на "ти". - Це приватна власність!

Правда, пояснити суть своїх претензій він не зможе, тому компенсує це підвищеним тоном і неприхованою агресією. Наприклад, на питання, де тут вказано, що це приватна власність, він киває на знак на шлагбаумі.

За версією громадянина Те, це означає "приватна власність"
За версією громадянина Те, це означає "приватна власність"

От не туди людина свої здібності прикладає. Для зони АТО це був би ідеальний воїн.

Служба на блокпосту? Будь-ласка! Головне - повісити восьмикутник зі словом "STOP", - і жодний сепаратист не прорветься. Ще й на горіхи отримає, попутно вислухавши казку про приватну власність.

А краще одразу відправити громадянина Те в атаку. Доки ворог буде гарячково листати чергові "Мінські домовленості" (щоб зрозуміти, що відбувається), наш громадянин пошле всі правила на традиційні три букви й зробить свою чорну справу.

Терористи у спідницях його теж не зупинять. Злі язики кажуть, що для громадянина Те однаково, кому пику бити. На тещі, мовляв, уже тренувався. Тож на війні йому достатньо уявити ворога в образі тещі (тепер уже колишньої) - і перемога буде за нами.

Write a comment

Comments: 0