Як дурять чутян. Епізод «Тарілка»

 

Остання передплатна кампанія (на 2015 рік) продемонструвала, що навіть у цій сфері можливий обман.

Все почалося з того, що кілька мешканців Чутово незалежно один від одного передплатили періодику, яка була позначена у списку-2015 як «Програма цифрового телебачення». Зрозуміло, що подібна інформація актуальна для багатьох, у кого є канали Т2. Щоб привабити потенційних передплатників, були випущені яскраві рекламні проспекти.

Заплатили люди по 21,3 грн за рік.

Вказану у квитанції програму чекали довго. Передплатники навіть ходили на пошту виясняти, де оплачена ними газета. У січні її так і не дочекались. А потім сталось дивне.

- Врешті-решт, поштарка принесла нам газетку під назвою «Тарілка», - згадує Антоніна Миколаївна, жителька вулиці Шевченка. – Я спочатку думала, що там програма, а там виявились якісь рецепти і всіляка всячина – без програми. Тож «Тарілка» виявилась не супутниковою, а кухонною. Я пішла розбиратись, а на пошті мені показують якийсь папірець про те, що два передплатних індекси замінили «Тарілкою».

Виявилось, що «заміну» друкують у Харкові. Обурена читачка зателефонувала туди, але там лише руками розвели. Ми, мовляв, ні при чому…

«Тарілка» продовжує приходити тим, хто її, власне, не передплачував.

Ми проглянули кілька номерів цієї диво-газети. В жодному з них не було навіть натяку на якусь телепрограму. В основному там розміщується реклама і тексти про все на світі «з претензією» на авторські.

Єдине, що дозволяє якимсь чином ототожнити цифрове телебачення і «Тарілку» - ледь помітний логотип «Т2» біля назви. А поряд вказані ті самі три індекси, які таємничим чином перетворили одну газету на іншу.

Тим часом обдурені чутяни розмірковують, чи не подати на шахраїв у суд.#передплата #газета #шахрайство #пошта

отака-от "Тарілка хитрощів"
отака-от "Тарілка хитрощів"

Write a comment

Comments: 0